Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kenya15 Creative Commons License 2017-01-10 23:27:49 5913

nem rajongok a hidegért, de ma is sikerült összességében vagy 2 órát elmolyolni a jegeimmel, de legalább élveztem a fotózást és képek is lettek:) hidegben pláne hajnalban kelni meg brrr...de ha megéri, akkor drukk!!!

Előzmény:
syssy48 Creative Commons License 2017-01-10 23:22:56 5912

Melyik a legszebb? Mindegyik:) Én fázós vagyok, pedig most találtam egy jó helyet, de hajnalban kellene még napkelte előtt:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!