|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2017-01-11 07:37:42
|
6060
|
A szalma szórás nagyon jó ötlet, köszönöm! Különben a jég miatt mindenhová fahamut szórtam. Nálunk olcsón lehet fejes káposztát venni, eszméletlen mód szeretik, jobban mint a kukoricát. Van egy itatójuk, amit tényleg ki tudnak pacsálni, de nem tudom elvenni, mert annyira odafagyott az alja és sajnos ebbe bele tudnak menni, de nem fürödni akarnak, csak, ha a gácsér megrebbenti őket és véletlenül beleszállnak. Akkor azután jön a jaj de fáj a lábam! |
|
A hozzászólás:
 |
juhosttt
2017-01-10 22:26:20
|
6059
|
Nekem fakkokban vannak és a fedett részben szalma van, szerencsére mindegyik hamar rájött, hogy ott jobb tölteni azt az időt amit nem az itatónál töltenek. Amúgy én naponta 2-3x adok nekik meleg vizet, de nem sokat, csak annyit hogy tudjanak inni. Annyit nem kapnak hogy bele tudjanak mászni pancsolni.
Viszont egy fiatal (tavaly októberi) gácsérom az itató mellé fagyott egy reggel. Felöntöttem langyos vízzel, köszöni jól van, mert csak a tolla fagyott oda. A fiatal, de még a pár éves kacsáknak is újdonság ez a téli idő. |
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2017-01-10 11:10:40
|
6056
|
Kedves Néma Kacsások! Kirakom a meleg vizet naponta háromszor is, hogy legyen innivalójuk. Aztán egyik-másik belemászik, majd ki a jégre. Ott azután leül, látszik, hogy fáj a lába, próbálja melengetni. Ti mit csináltok, hogy ne fagyjon el a lábuk? Ne engedjem ki őket? Előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|