|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2017-01-10 17:07:13
|
6058
|
Nyugdíjas sok mindent megengedhet magának - a kacsáinak. Bár a gyomrom görcsben, mert csupa jég a kert. A fiam szokta mondani, hogy hotelszolgálatot kapnak a major-lakók. |
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2017-01-10 15:25:36
|
6057
|
Nálam nincs ekkora "Amerika"! Reggel engedek vizet a kútból, isznak pancsolnak, amíg nem fagy be. Meleg víz nuku, hisz 30-40 vízi madárnak nem tudok meleg pancsit biztosítani. A nap 3-400 litert melegíteni esztelenség lenne. Nekem is van egy fájólábú tojom. Amikor hülyén landolt megüthette. Ha a hétvégére nem javul, borogatom majd. (a tepsibe, savanyú káposztával! 😄😄😄😄) |
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2017-01-10 11:10:40
|
6056
|
Kedves Néma Kacsások! Kirakom a meleg vizet naponta háromszor is, hogy legyen innivalójuk. Aztán egyik-másik belemászik, majd ki a jégre. Ott azután leül, látszik, hogy fáj a lába, próbálja melengetni. Ti mit csináltok, hogy ne fagyjon el a lábuk? Ne engedjem ki őket? Előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|