|
|
|
|
 |
juhosttt
2017-01-10 22:26:20
|
6059
|
Nekem fakkokban vannak és a fedett részben szalma van, szerencsére mindegyik hamar rájött, hogy ott jobb tölteni azt az időt amit nem az itatónál töltenek. Amúgy én naponta 2-3x adok nekik meleg vizet, de nem sokat, csak annyit hogy tudjanak inni. Annyit nem kapnak hogy bele tudjanak mászni pancsolni.
Viszont egy fiatal (tavaly októberi) gácsérom az itató mellé fagyott egy reggel. Felöntöttem langyos vízzel, köszöni jól van, mert csak a tolla fagyott oda. A fiatal, de még a pár éves kacsáknak is újdonság ez a téli idő. |
|
 |
japipapi
2017-01-10 15:25:36
|
6057
|
Nálam nincs ekkora "Amerika"! Reggel engedek vizet a kútból, isznak pancsolnak, amíg nem fagy be. Meleg víz nuku, hisz 30-40 vízi madárnak nem tudok meleg pancsit biztosítani. A nap 3-400 litert melegíteni esztelenség lenne. Nekem is van egy fájólábú tojom. Amikor hülyén landolt megüthette. Ha a hétvégére nem javul, borogatom majd. (a tepsibe, savanyú káposztával! 😄😄😄😄) |
|
A hozzászólás:
 |
Kacsapacsa44
2017-01-10 11:10:40
|
6056
|
Kedves Néma Kacsások! Kirakom a meleg vizet naponta háromszor is, hogy legyen innivalójuk. Aztán egyik-másik belemászik, majd ki a jégre. Ott azután leül, látszik, hogy fáj a lába, próbálja melengetni. Ti mit csináltok, hogy ne fagyjon el a lábuk? Ne engedjem ki őket? Előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|