|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2017-01-10 09:57:37
|
16515
|
A raynoxhoz jár egy csiptető, abba tekered bele az előtétlencsét, az a csiptetó jó 67mm-ig
A 18mm, az gyújtótávolság. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2017-01-10 00:48:27
|
16510
|
Itt válaszolok, mert inkább ide tartozik szerintem. Sajnálom a duplikációt...
Igen én is úgy érzem, hogy nem macro obi kell most nekem. Láttam képeket az oly 60/2.8 macro obival. Szenzációs egy szerkezet. Ráadásul most jár le egy jó kis akció. Ennek ellenére nem hoz lázba. Sokkal inkább az előtétlencse és a közgyűrű. Még az is lehet idővel meggondolom....
Raynox DCR-250 kapcsolatban még az lenne a kérdésem, hogy kell elképzelnem a kész képet? Ugye van egy nagy frontlencse (egyik obimé 62mm másiké 72mm) az élőtt pedig a 43mm-es előtétlencse. Emiatt mindig képkivágásra lesz szükség, mert a lencseadapter kitakarja a kép széleit? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|