|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
cc
2017-01-10 07:14:55
|
16513
|
nekem 58as volt a szűrőméret, ott kb 50ig vignettált. neked szerintem ez felmegy 100mmig. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2017-01-10 00:48:27
|
16510
|
Itt válaszolok, mert inkább ide tartozik szerintem. Sajnálom a duplikációt...
Igen én is úgy érzem, hogy nem macro obi kell most nekem. Láttam képeket az oly 60/2.8 macro obival. Szenzációs egy szerkezet. Ráadásul most jár le egy jó kis akció. Ennek ellenére nem hoz lázba. Sokkal inkább az előtétlencse és a közgyűrű. Még az is lehet idővel meggondolom....
Raynox DCR-250 kapcsolatban még az lenne a kérdésem, hogy kell elképzelnem a kész képet? Ugye van egy nagy frontlencse (egyik obimé 62mm másiké 72mm) az élőtt pedig a 43mm-es előtétlencse. Emiatt mindig képkivágásra lesz szükség, mert a lencseadapter kitakarja a kép széleit? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|