Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
23Roberto23 Creative Commons License 2017-01-09 12:38:09 16496

Ahhoz a macro obihoz való közgyűrű vagy maga az obi is? Mailben írnál hogy milyen állapot és mennyi lenne? 

Köszi!

Előzmény:
sakac Creative Commons License 2017-01-09 12:29:01 16495

Gondolkodom egy Leica R Elmarit Macro 60/2,8-s objektív közgyűrű eladásán.Inkább kihasználatlanság az oka hátha másnál jó szolgálatot tenne. Lenne itthon egyáltalán kereslet vagy hiú ábránd ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!