Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
atomizer Creative Commons License 2017-01-08 23:32:31 28933

Köszi a tippeket, most feltettem a vázra, és működött úgy, ahogy a vázat tegnap leraktam (single shot AF). A bizonytalanság a legrosszabb ebben, mert tegnap is ment a fotózás elején, aztán egy-egy képnél nem villant, végül már nem tudtam egyáltalán elvillantani. Csak kíváncsiság végett tettem rá egy YN-622 kioldóra, ott meg vígan üzemelt még utána is, hogy a vázon már nem.

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2017-01-07 14:54:34 28932

Tisztítsd meg a vaku érintkezőit. A II-esekkel gyakran van ilyen kommunikációs hiba. Ha az se segít, nézd meg a menüt, nem állítottad-e el ( flash disabled )

illetve jártam úgy, hogy követő af-el nem villant E-TTL-ben. Csak később jöttem rá, hogy ott joggal tette ezt.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!