|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
"Okta"
2017-01-04 13:20:51
|
15185
|
Nagyon jó motor az XT660R - ezért is annyi, amennyi... (és ezért nem az van nekem se :D)
Sárvi Pityu cimbim már bőven 100e fölött jár, talán idén nyáron csinált egy nagygenerált. A tenerés fórumban leírta, hogy mit is csinált pontosan, illetve azt hiszem, hogy az onroad-on is van egy cikk a motorjáról.
Én pl. akkor lennék bajban, ha a zsebemben lenne az XT ára és választanom kellene: mert ha vennék egy Free-t, akkor a különbözetet bele lehetne tankolni, vagy - és ez egy nagyon vonzó alternatíva számomra - ezt a lóvét rá lehetne költeni az XF-re: gyorsítós karbi, esetleg overbore henger. Futóműbe is belenyúlnék... De szerencsére nem nyomaszt ez a probléma. :-DDD |
|
Előzmény:
 |
joevagyok68
2017-01-04 10:35:10
|
15184
|
"Vedd ki a kereket és nézd meg. :) "
Menet közben...
Ráadásul másét...
ÉS télen..., mikor senki sem motorozik, azért elég nehéz !
Mert nekem (még ?!) nincs ! :-))
Köszi a választ.
Amúgy csak azért kérdem mert..
AZ emocionális énem XT-t venne (már mikor 2004-ben megjelent marhára tetszett, az "R"-es..kékben..)
ÉS most lehet megkövezni , de jobban tetszik mint a free.. (mondjuk nem is igazán 1 ÁR/kategória a kettő..)
A racionális (smucig) énem meg inkább freet venne !
Főleg miután beleolvastam az XT fórumba, ahol egyre több "hibáról" olvasgatok..TPS szenzor, meg lefulladások, meg szivattyú melletti csöpögés..
A freen meg ugye ilyenek nincsenek is ! :-)
Már bánom, hogy ekkor
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=141482836&t=9128105
nem kapcsoltam időben ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|