Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
titi51 Creative Commons License 2017-01-03 17:38:27 28925

Kösz előre is!

Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2017-01-03 16:18:16 28924

Nemsokára megjön nekünk a Nikon változat a melóhelyre, sztem nem sokban tér el. Ha lesz magyarja, megosztom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!