Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2017-01-02 18:35:29 28922

Az árat jelentősen elnéztem... így már nem is annyira "olcsó".

Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2017-01-02 18:20:14 28920

Jól látom, hogy ez erősebb és olcsóbb mint a Flashmob 6? Gondolom ezt is elvillantja a YN-622 vagy egy 550EX. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!