Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tannoyfan Creative Commons License 2017-01-02 18:34:25 28921

Szinkronkábellel valószínűleg elvillan, de hogy HSS (vagy SuperSync) lenne, az már erősen kérdéses. 

Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2017-01-02 18:20:14 28920

Jól látom, hogy ez erősebb és olcsóbb mint a Flashmob 6? Gondolom ezt is elvillantja a YN-622 vagy egy 550EX. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!