Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jahno Creative Commons License 2017-01-02 17:04:18 28919

Mondjuk nem tudom, de én nekiláttam végignézni a menüket és nem volt egy űrtechnika, logikája ugyanaz, mint a többinek, csak mondjuk expókompenzációt vázról vagy almeüből állítod, más vakunál van tekerő vagy jobb/bal gomb.

Előzmény:
titi51 Creative Commons License 2017-01-02 16:46:42 28918

Kösz!

Nekem még menne a német-angol, de  a nejemnek , aki még a spanyolt is beszéli , a műszaki nyelv az halandzsa....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!