Keresés

Részletes keresés

misimókus73 Creative Commons License 2017-01-06 13:00:24 4854

Igen, fel lehet nevelni őket!

 

Nálam 10 db van 4000 nm-en, ősztöl tavaszig napi 1 vödör (20 liter) csöves kukoricát kapnak, tavasztól csak amit túrnak és legelnek. Jó a fizikumuk, de nincsenek elzsírosodva.

A hozzászólás:
Mate8888 Creative Commons License 2017-01-01 15:45:34 4853

Sziasztok. Bele szeretnék én is kezdeni a vietnámi sertés tartásba. Azt olvastam, hogy nem szabad nekik "erős" takarmányt adni, mert elzsírosodnak. Fel lehet őket neveli zöldség-gyümölccsel is? Köszi a válaszokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!