|
|
|
|
 |
misimókus73
2017-01-06 13:00:24
|
4854
|
Igen, fel lehet nevelni őket!
Nálam 10 db van 4000 nm-en, ősztöl tavaszig napi 1 vödör (20 liter) csöves kukoricát kapnak, tavasztól csak amit túrnak és legelnek. Jó a fizikumuk, de nincsenek elzsírosodva. |
|
A hozzászólás:
 |
Mate8888
2017-01-01 15:45:34
|
4853
|
Sziasztok. Bele szeretnék én is kezdeni a vietnámi sertés tartásba. Azt olvastam, hogy nem szabad nekik "erős" takarmányt adni, mert elzsírosodnak. Fel lehet őket neveli zöldség-gyümölccsel is? Köszi a válaszokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|