|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Ország titka
2017-01-01 13:17:05
|
6014
|
Nekem van tapasztalatom, és nem jó. Illetve nem olyan mint amit pr hallasz. Pont annyit ér fűtésben mint a száraz fa. Se többet se kevesebbet. Fából préselik. A kamu dumáknak meg ne dőlj be 3x-os áron!
Lehet tüzelni vele, ha nincs száraz fád, csak k..va drága! |
|
Előzmény:
 |
Guelue
2016-12-29 08:29:01
|
6010
|
Kedves Fórumozók! Én ideáig lignittel tüzeltem, de sajnos nehézségek akadtak a beszerzésében. Van még belőle, arra gondoltam, hogy keverem valamilyen fabrikettel és vegyesen tömöm meg a kazánt. Van valakinek tapasztalata?
Lentebb valaki említett hőtárolós villanykályhát. LEGOLCSÓBB FŰTÉS KLÍMÁVAL lehetséges. Még egy kondenzációs gázkazánhoz képest is kb. FELE!!!! költség, feltételezve, hogy a házban a klímát "H"-tarifás mérőórával szerelték. De ez másik fórum témája lehetne... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|