Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ország titka Creative Commons License 2017-01-01 13:17:05 6014

Nekem van tapasztalatom, és nem jó. Illetve nem olyan mint amit pr hallasz. Pont annyit ér fűtésben mint a száraz fa. Se többet se kevesebbet. Fából préselik. A kamu dumáknak meg ne dőlj be 3x-os áron!

 

Lehet tüzelni vele, ha nincs száraz fád, csak k..va drága!

Előzmény:
Guelue Creative Commons License 2016-12-29 08:29:01 6010

Kedves Fórumozók! Én ideáig lignittel tüzeltem, de sajnos nehézségek akadtak a beszerzésében. Van még belőle, arra gondoltam, hogy keverem valamilyen fabrikettel és vegyesen tömöm meg a kazánt. Van valakinek tapasztalata?

 

Lentebb valaki említett hőtárolós villanykályhát. LEGOLCSÓBB FŰTÉS KLÍMÁVAL lehetséges. Még egy kondenzációs gázkazánhoz képest is kb. FELE!!!! költség, feltételezve, hogy a házban a klímát "H"-tarifás mérőórával szerelték. De ez másik fórum témája lehetne...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!