Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Energetikus Creative Commons License 2017-01-01 10:15:39 6013

Úgy tűnik ebben a társaságban nincs tapasztalat. Legyél te az első! Meggyőződésem, hogy beválik. A fabrikettel történő vegyítés csak segíthet, a fűtésed hatékonyabb lesz. Azért nagyon ne tömd meg a kazánt, mert a brikett izzás közben jelentősen megduzzad, a tágulásnak helyet kell hagyni.

Előzmény:
Guelue Creative Commons License 2016-12-29 08:29:01 6010

Kedves Fórumozók! Én ideáig lignittel tüzeltem, de sajnos nehézségek akadtak a beszerzésében. Van még belőle, arra gondoltam, hogy keverem valamilyen fabrikettel és vegyesen tömöm meg a kazánt. Van valakinek tapasztalata?

 

Lentebb valaki említett hőtárolós villanykályhát. LEGOLCSÓBB FŰTÉS KLÍMÁVAL lehetséges. Még egy kondenzációs gázkazánhoz képest is kb. FELE!!!! költség, feltételezve, hogy a házban a klímát "H"-tarifás mérőórával szerelték. De ez másik fórum témája lehetne...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!