|
|
|
|
 |
Aszpirin
2017-02-16 19:21:57
|
2997
|
Igen, sajnos, ez nagy tanulság mindenkinek, aki használt iKütyüt vesz (vagy kap): meg kell győződni róla, hogy előtte teljesen vissza lett állítva alapállapotba a kütyü (ilyenkor úgy viselkedik, mint a boltban újonnan vásárolt: több nyelven üdvözölget), és talán még ez sem elég, az "iKütyü követése" funkciót (vagy mi) is ki kell kapcsolja a régi tulaj. Aztán még a régi tulaj előtt aktiválni kell a saját AppleID-ddal a kütyüt (ehhez kellhet egy előzetes AppleID létrehozás, valamint az átvétel helyszínén valamilyen internet-elérés). Szóval bonyolult...
Még így is maradhat olyan helyzet, amikor ezt nem lehet megcsinálni (pl horribile dictu meghalt a régi tulaj, örökölt a kütyü és senki nem tudja a régi tulaj hozzáférési adatait). Arra lennék kíváncsi, van-e mód rá, hogy a tulajdonosváltás hiteles igazolásával (pl. hagyatéki végzéssel) a kütyüt egy hivatalos Apple-képviseletnél aktiváltassa az új tulaj (a példámban a törvényes örökös). Azér itt elég drága kütyükről beszélünk adott esetben... |
|
 |
K Nándor
2016-12-31 22:11:09
|
2996
|
Hi!
Kell az elozo tulaj jelszava, nelkule semmit se tudsz csinalni. |
|
A hozzászólás:
 |
kupakosaladar
2016-12-31 20:48:02
|
2995
|
Sziasztok!
Kezdő apple- termék tulajdonos vagyok, de rögtön egy (egy csomó oldal átolvasása után) baromi nagy probléba ütköztem. Új Apple ID-t szeretnék az iPad 2-esre beállítani, viszont az előző tulaj nem lépett ki belőle, én pedig nem tudom az adatait. Sajnos vele nem tudom felvenni a kapcsolatot, ezért félek hogy kuka lesz az iPad a továbbiakban. Gondolok itt arra, hogy semmi új dolgot nem bírok letölteni. Frissítést még nyögve nyelve de megoldottam, viszont most teljesen megakadtam.
Van valami módszer arra, hogy Apple ID-t cseréljek? Vagy beigazolódik a félelmem?
Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!
Üdv: Ali |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|