Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bord30 Creative Commons License 2016-12-31 11:37:31 6011

Klímával fűtés itt:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9018927

Előzmény:
Guelue Creative Commons License 2016-12-29 08:29:01 6010

Kedves Fórumozók! Én ideáig lignittel tüzeltem, de sajnos nehézségek akadtak a beszerzésében. Van még belőle, arra gondoltam, hogy keverem valamilyen fabrikettel és vegyesen tömöm meg a kazánt. Van valakinek tapasztalata?

 

Lentebb valaki említett hőtárolós villanykályhát. LEGOLCSÓBB FŰTÉS KLÍMÁVAL lehetséges. Még egy kondenzációs gázkazánhoz képest is kb. FELE!!!! költség, feltételezve, hogy a házban a klímát "H"-tarifás mérőórával szerelték. De ez másik fórum témája lehetne...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!