|
|
|
|
 |
Törölt nick
2016-12-19 23:08:57
|
933
|
Dehogynem, csak rosszul látod. Arra törekednek, hogy folyamatos legyen a kopasztás, és belátható időn belül tönkremenjen/elavuljon.
Ez a drótos led olyan viccesen néz ki, mintha Edison farigcsálta volna. |
|
A hozzászólás:
 |
nézek
2016-12-19 22:35:02
|
932
|
annyit tudok, hogy a dobozon 1w=100 lm(minimum) legyen, ez már barátságos. Van katonai led-lámpám is, az mégjobb hatásfokú. sajnos nagyobb hatásfokot csak hűtve lehet elérni...ezekben a nagy, gömb alakó lámpákban már speciál gáz van, ami ebben segít..
még nem az igazi.. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|