|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
nézek
2016-12-19 18:14:03
|
930
|
jó ötlet, már csak meg kell venni. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2016-12-19 14:57:08
|
929
|
Azért kéne drótos led, mert van egy nagy szuper búrám, de hülyeség opáltokos gömbledet betenni, a nemopálos meg csak előre világol, az meg nem jó. A drótos led tökéletes lehetne. Holnap beáldozok egy kis pénzt, kipróbálom milyen élvezet.
A kis 3-5 w-os gömbök tökéletesek tévéhez, ágy mellé, íróasztalhoz, budiba, spájzba. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|