Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2016-12-19 18:12:27 2993

Nem a feszültség túl kevés, hanem az áramerősség.

A sztenderd USB portok legfeljebb 500 mA-t (milliampert) adnak ki. Ez egyszerűen nem elég egy iPad Prónak a töltéshez. Az iPad töltője legfeljebb 2100 milliampert ad ki, vagyis több, mint négyszer annyi áramot, mint egy sztenderd USB port. Ez nem jelenti azt, hogy az iPad-et csak ekkora árammal lehet tölteni (talán 1000 mA már elég lehet) de 500 mA biztosan túl kevés. A PC-ken lévő USB portokat nem igazán arra találták ki, hogy ilyen nagy áramfelvételű eszközökez töltsenek vele. Esetenként adhatna ki nagyobb áramerősséget is az USB portok, de ez már gyártótól függ, és nem várható el.

Mellesleg ha kikapcsolod az iPad képernyőjét, akkor így is fog valamennyit töltődni, de nagyon-nagyon lassan.

Zalai88 Creative Commons License 2016-12-19 16:06:51 2992

Sz.v.sz. túl kevés az usb által átadott fesz.

A hozzászólás:
kukac_gmail_pont_com Creative Commons License 2016-12-19 15:48:45 2991

Sziasztok!

 

Tudna valaki iPad Pro 9,7-es kapcsolatban tanácsot adni a következő kérdésben?

 

PC-vel USB-n összekötve (gyári tartozék kábellel) az iPad "nem töltődik" feliratot írja ki az akku ikon helyére. A kapcsolat működik (iTunes), lehet szinkronizálni és telepíteni / törölni róla. A konnektoros töltéssel viszont gond nélkül feltölti.

 

Mi lehet ennek az oka?

 

Előre is köszönöm a tanácsokat / javaslatokat.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!