|
|
|
|
 |
nézek
2016-12-15 17:13:21
|
925
|
én nem neked szóltam, hanem a nagyérdeműnek...van akit érdekel, van akit nem...más fórumon meg a dimmelés a téma, mert olyan jópofa, stb..
legalább tudod, miért nem menj be az aldiba...(sem) |
|
A hozzászólás:
 |
epitkezes1
2016-12-14 21:37:15
|
924
|
ezeket a 4-7W-os derengőket mondod >2k huf-ért? azokat minek dimmelni, nagyon vakít ? :) szerintem drágák. ennyiért 1500lumeneseket veszünk. pld. philips corepro vagy ge bright stik. |
|
Előzmény:
 |
nézek
2016-12-14 21:27:06
|
922
|
Az aldi 12.15-től dimmelhető cog-led fényforrásokat kínál 3 év garival 1W=100 lm...ezek valamit csak tudhatnak..
egy hónappal ezelőtt vettem 1 db-ot, hátha bebukom..azóta is egyfolytában világít a picében..
a három év gari bátor vállalkozás...ráadásul dimmelhető...(az újság szerint) holnap kiderül... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|