Keresés

Részletes keresés

nézek Creative Commons License 2016-12-15 17:13:21 925

én nem neked szóltam, hanem a nagyérdeműnek...van akit érdekel, van akit nem...más fórumon meg a dimmelés a téma, mert olyan jópofa, stb..

 

legalább tudod, miért nem menj be az aldiba...(sem)

A hozzászólás:
epitkezes1 Creative Commons License 2016-12-14 21:37:15 924

ezeket a 4-7W-os derengőket mondod >2k huf-ért? azokat minek dimmelni, nagyon vakít ? :) szerintem drágák. ennyiért 1500lumeneseket veszünk. pld. philips corepro vagy ge bright stik.

Előzmény:
nézek Creative Commons License 2016-12-14 21:27:06 922

Az aldi 12.15-től dimmelhető cog-led fényforrásokat kínál 3 év garival  1W=100 lm...ezek valamit csak tudhatnak..

egy hónappal ezelőtt vettem 1 db-ot, hátha bebukom..azóta is egyfolytában világít a picében..

 

a három év gari bátor vállalkozás...ráadásul dimmelhető...(az újság szerint)  holnap kiderül...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!