|
|
|
|
 |
Törölt nick
2016-12-15 17:18:55
|
926
|
Ezek a "drótos" led lámpák? Nem mertem kipróbálni, olyan színházi nézőtérvilágítás-kalibernek tűnik. Mekkora teljesítményűek? A 10w-os gömb ledizzók fényét elérik de opálbúra nélküli fényszórással? Egy nagy üveggömbbe keresek valamit, csak az opálbúra abba eleve fölösleges fényfogó lenne, hisz matt a gömb önmagában is. Sejtésem szerint ez a drótos led nem olyan dobálgatós fajta mint az opálbúrások, azok eltörhetetlenek, stekklámpába valók. |
|
 |
epitkezes1
2016-12-14 21:37:15
|
924
|
ezeket a 4-7W-os derengőket mondod >2k huf-ért? azokat minek dimmelni, nagyon vakít ? :) szerintem drágák. ennyiért 1500lumeneseket veszünk. pld. philips corepro vagy ge bright stik. |
|
A hozzászólás:
 |
nézek
2016-12-14 21:27:06
|
922
|
Az aldi 12.15-től dimmelhető cog-led fényforrásokat kínál 3 év garival 1W=100 lm...ezek valamit csak tudhatnak..
egy hónappal ezelőtt vettem 1 db-ot, hátha bebukom..azóta is egyfolytában világít a picében..
a három év gari bátor vállalkozás...ráadásul dimmelhető...(az újság szerint) holnap kiderül... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|