Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016-12-15 17:18:55 926

Ezek a "drótos" led lámpák? Nem mertem kipróbálni, olyan színházi nézőtérvilágítás-kalibernek tűnik. Mekkora teljesítményűek? A 10w-os gömb ledizzók fényét elérik de opálbúra nélküli fényszórással? Egy nagy üveggömbbe keresek valamit, csak az opálbúra abba eleve fölösleges fényfogó lenne, hisz matt a gömb önmagában is. Sejtésem szerint ez a drótos led nem olyan dobálgatós fajta mint az opálbúrások, azok eltörhetetlenek, stekklámpába valók.

epitkezes1 Creative Commons License 2016-12-14 21:37:15 924

ezeket a 4-7W-os derengőket mondod >2k huf-ért? azokat minek dimmelni, nagyon vakít ? :) szerintem drágák. ennyiért 1500lumeneseket veszünk. pld. philips corepro vagy ge bright stik.

nézek Creative Commons License 2016-12-14 21:31:50 923

ez lemaradt

 

http://www.ledmaster.hu/bulvar/Szetszedtuk_330#.WFGr3TPrzMI

A hozzászólás:
nézek Creative Commons License 2016-12-14 21:27:06 922

Az aldi 12.15-től dimmelhető cog-led fényforrásokat kínál 3 év garival  1W=100 lm...ezek valamit csak tudhatnak..

egy hónappal ezelőtt vettem 1 db-ot, hátha bebukom..azóta is egyfolytában világít a picében..

 

a három év gari bátor vállalkozás...ráadásul dimmelhető...(az újság szerint)  holnap kiderül...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!