Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
uffneked Creative Commons License 2016-12-14 13:14:24 28903

Na, de ezért nem tudom, mi legyen.

 

KONTRA: Mert ha azt nézem, hogy 60k, akkor annyiból kijön 2x a DE300, és azok zsír újak, biztosan van hozzá olcsón plusz izzó, villanócső, akármi. A mount miatt meg bármit vennék rá, az vagy drága, vagy adapter kell rá, és akkor olcsó, de az adapter is 9k körül mozog.

 

PRO: Ha meg azt, hogy van hozzá beauty, meg 90x90es box, állványok, meg akármi, az bowensre is 30-40k. Meg azért a Visatec az csak valahol Broncolor, nem valami gagyi ebay Godox.

 

Szóval na, nemtudom.

Előzmény:
Jahno Creative Commons License 2016-12-14 12:53:12 28902

Csak occsón.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!