|
|
|
|
 |
Lá Kreacione
2017-01-12 10:33:50
|
1839
|
Túl kínálat van a csempe fronton !! |
|
A hozzászólás:
 |
littertom
2016-12-12 09:15:38
|
1837
|
A képen látható cserépkályhát a napokban bontottam el saját magam, jelenleg zsákokban van. Szeretném a csempéket / téglákat / sittet elszállíttatni minél hamarabb, ehhez keresek partnert. VIII. kerület, Leonardo da Vinci utca 43/B 3.emelet, nincs lift, de a ház alacsony építésű, rövidek az emeletek. A zsákok lecipelésében aktívan és nagy lendülettel közre tudok működni, csak kéne egy utánfutó / plató amire feldobhatjuk őket. Tudom, hogy ez a fajta csempe nem a legkelendőbb, de amennyiben ingyen elvinné valaki, talán mindkettőnk jól járna. Minden elő van készítve, pakolni is segítek, tényleg csak vinni kell.
Litter Tamás
20 / 264 04 80

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|