Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jahno Creative Commons License 2016-12-11 01:29:57 28892

Jó lesz, sok választásod amúgy sincs.

Előzmény:
visvakond Creative Commons License 2016-12-10 19:49:53 28891

Sziasztok !Nem vagyok tapasztalt vakuhasználó van ugyan egy manuális vakum de szeretnék egy kicsit komolyabbat. Pana g 6 -om van és ahhoz szeretnék venni egy rendszervakut.Nemrégiben fedeztem fel a Meike MK-320 -at.Tetszik hogy kicsi meg forgatható minden irányban,van benn led is,meg persze kommunikál a géppel.Viszont nincs benn zoom,ezt egy kicsit hiányolom (fontos?). Kinából 20 000-ből kijönne.itthon néztem 30 000 de nem lehet találni panasonic-hoz valót.Mi a véleményetek vagy esetleg tapasztalataitok .Előre is köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!