Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Normali Creative Commons License 2016-12-09 23:35:20 266

Sziasztok

 

Sajnos egerek koltoztek a golf IV automba. (Pedig használom) mégis... a kesztyűtartóba tettem egér ragasztót egy karton lapra.

3 egeret fogtam ki eddig igy.  (Be tudnak mászni a muszarfal mögül a kesztyűtartóba, mivel kiszedtem a lámpát belőle)).

Hol tud egyáltalán magába a kaszniba, vagyis a muszerfalba bejutni?

Mert szeretnék ellene tenni.

Előzmény:
Vén Halász Creative Commons License 2016-09-23 17:18:05 265

Akkor csak a kocsidra vigyázz. Kétféle kárt tudnak okozni. A tetőre mászással karcolhatják, ez nem vészes, de a motortérben való rágcsálás más nagyobb károkat tud okozni. Nekem az összes gyújtókábelt  elrágta, és a motorház szigetelést szétszaggatta.

 

Ezeket óvni kell, pl letakarással.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!