Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
marzso96 Creative Commons License 2016-12-06 22:15:12 28885

Köszönöm szépen! :)

Előzmény:
visvakond Creative Commons License 2016-12-06 21:00:11 28878

Meg kell mérni mekkora a feszültség a vaku érintkezőin.Itt találsz leírást,hogyan kell mérni,kép is van róla,Külső vaku talpfeszültsége cím alatt.http://www.bykyny.hu/fenykepezes-vakuval.shtml#kulso_vakuk_al

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!