Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
visvakond Creative Commons License 2016-12-06 21:56:46 28883

Bármelyik módban van ha megnyomod a kis fekete gombot bekapcsol az s1,ha még egyszer akkor az s2 sbt . S5 után kikapcsol ,nem ég egy sárga led  sem.

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2016-12-06 21:41:36 28881

Érdekes. Manuálban működik olyankor? Az s3,stb lehetne egy erősebb késleltetés, de nem értem((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!