Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
visvakond Creative Commons License 2016-12-06 21:04:44 28879

Az s1 és az s2 működik,kipróbáltam.Az s5 után van egy kis fekete gomb ahogy nyomogatod,úgy ugrik mindig a következő szolga módra.

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2016-12-06 20:55:33 28877

Egyáltalán próbáltad már, hogy tényleg tud-e slave módot? Mert nem szoktak 2 elővillanásnál többet beállítani.

És nincs kapcsolható üzemmód Slave-re, így nem igazán értem azt a grafikont....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!