Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2016-12-06 11:47:09 28871

Az jó.. én közben a Metz 58AF1-re visszatértem, olyan szinten nyűgös volt a 600EX hővédelme,

és az 580II-esek kapcsolati ( talpérintkező) bajai, hogy váltottam.

A hozzászólás:
_attis Creative Commons License 2016-12-05 23:30:11 28870

Köszi. Egyébként még mindig működik a tőled vásárolt 50 MZ-5-ös duplaszet.

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2016-12-05 16:26:39 28866

A Bécsi út külső végén.  A fotoparadicsomnak hiába vette meg a HAMA a milliós célgépet anno, egyszer nem tudták beüzemelni az SCA adapter frissítő szoftvert....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!