Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
feripapa46 Creative Commons License 2016-12-05 20:16:16 5894

Nekem tetszenek a képeid, egyszer talán én is eljutok oda, hogy értékelhető makróim legyenek.

Előzmény:
Lindow88 Creative Commons License 2016-12-05 10:40:21 5892

Hello!

 

Amatőr fotós vagyok és a kedvenc témám a makrózás.

Egy Nikon D7100 + Nikon Nikkor 105mm f2.8 Micro + Raynox 250 előtét lencse és közgyűrű sort használok hozzá.

Manuálisan próbálkozom most az objektív használattal. 
Remélem tetszenek a képeim nektek is! 

Átméreteztem az eredeti képeket. 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!