|
|
|
|
 |
_attis
2016-12-05 23:30:11
|
28870
|
Köszi. Egyébként még mindig működik a tőled vásárolt 50 MZ-5-ös duplaszet. |
|
A hozzászólás:
 |
nemethla
2016-12-05 16:26:39
|
28866
|
A Bécsi út külső végén. A fotoparadicsomnak hiába vette meg a HAMA a milliós célgépet anno, egyszer nem tudták beüzemelni az SCA adapter frissítő szoftvert.... |
|
Előzmény:
 |
_attis
2016-12-03 20:06:34
|
28865
|
Metz 50 MZ-5-höz van egy régi SCA 3402-es talpam. Olvastam, hogy ezek frissíthetők. De hogyan? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|