Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
halaloszto Creative Commons License 2016-12-05 13:50:16 3615

akkor nincs gond. amikor legközelebb jönnek, szólsz a zajról, és megcsinálják.

Előzmény:
Pumukli1984 Creative Commons License 2016-12-05 13:01:10 3614

A cég úgy adott 10 év (5+5) garanciát az ablakokra, hogy karbantartási szerződést kötöttünk, így már 2016-ban is átnézték az ablakokat, a szaki azt mondta, hogy nem is kellett állítani rajta, igaz, hogy beépítést követően még vagy 8 hónapig lakatlan volt a lakás....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!