|
|
|
|
 |
savoltp
2016-11-28 19:21:03
|
28861
|
Én is ettől féltem..
Nikon verziom van de neha sonyn is használnám.
Ha veszek egy nikon-sony átalakítót akkor gondolom manualbam elvillantja a sony is ugye? |
|
A hozzászólás:
 |
nemethla
2016-11-28 15:47:52
|
28860
|
Built-in Radio Slave Modes – YN-622C & RF-603 / YN-560, 2.4GHz RF Systems.
vagyis csak rádióst tud. A Microsat leírásában is ez van. |
|
Előzmény:
 |
nemethla
2016-11-28 15:42:17
|
28859
|
pedig nem tudtam róla, hogy dislexiás vagyok... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|