Keresés

Részletes keresés

Dunit Creative Commons License 2016-11-29 08:59:15 210

Hát ha valakinek ennyi feltétele van, azt nehéz kielégíteni. 

 

  Van kémény, de nem szeretnéd használni, a Mika nem jó mert előítéleted van vele szemben. Akkor csak a villannyal való fűtés jöhet számításba, de az  3 x annyira drága. Plusz a hálózatnak is kell bírni a plusz terhelést.

A hozzászólás:
DaniToUSA Creative Commons License 2016-11-28 15:06:11 209

A kémény valahol a szoba végén van gipszkartonfal mogott.

Nem szeretném használni. A régi konvektort mindenképpen megtartom

Csak a frissen mecsinalt szobába szeretnek futest ,gazdaságosság miatt.

Mika kazanos topicot olvastam, szeretném elkerülni annyi szívás van vele. Egyéb alternatíva?

A fürdőszoba a konyha végén van, de az alaprajzon nincs rajta

 

Más: Ti hogyan alakítanátok az elrendezésen? (Alaprajz lent)

Mert ha hozzanyulunk a helyseghez, célszerű lenne az szvsz.

Előzmény:
Dunit Creative Commons License 2016-11-28 05:19:10 207

Kár lenne kihagyni a bővítést !

 

 Ha új vakolat kell, akkor az mint írtam pórusos párátlanító vakolat legyen. Az ajtó helyére mehet egy új ablak.

 A fűtés lehet pl. MIKA kazánnal.

 

 

 "Fűtés jelenleg az egyetlen szobában 1db FÉG konvektorral megoldott,

de úgy tudom ma már nem lehet engedélyt kapni közvetlen ablak alá,"

 

 A fég konvektor helyére, erre találták ki az ilyen kazánokat.

 

 Az árakról annyit, hogy lényegesen olcsóbb ha sok minden sk. maga csinál az ember, mintha mesterrel. A gázt persze csak mester készítheti... a szabályok szerint.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!