|
|
|
|
 |
DaniToUSA
2016-11-28 15:06:11
|
209
|
A kémény valahol a szoba végén van gipszkartonfal mogott.
Nem szeretném használni. A régi konvektort mindenképpen megtartom
Csak a frissen mecsinalt szobába szeretnek futest ,gazdaságosság miatt.
Mika kazanos topicot olvastam, szeretném elkerülni annyi szívás van vele. Egyéb alternatíva?
A fürdőszoba a konyha végén van, de az alaprajzon nincs rajta
Más: Ti hogyan alakítanátok az elrendezésen? (Alaprajz lent)
Mert ha hozzanyulunk a helyseghez, célszerű lenne az szvsz. |
|
A hozzászólás:
 |
Dunit
2016-11-28 05:19:10
|
207
|
Kár lenne kihagyni a bővítést !
Ha új vakolat kell, akkor az mint írtam pórusos párátlanító vakolat legyen. Az ajtó helyére mehet egy új ablak.
A fűtés lehet pl. MIKA kazánnal.
"Fűtés jelenleg az egyetlen szobában 1db FÉG konvektorral megoldott,
de úgy tudom ma már nem lehet engedélyt kapni közvetlen ablak alá,"
A fég konvektor helyére, erre találták ki az ilyen kazánokat.
Az árakról annyit, hogy lényegesen olcsóbb ha sok minden sk. maga csinál az ember, mintha mesterrel. A gázt persze csak mester készítheti... a szabályok szerint. |
|
Előzmény:
 |
DaniToUSA
2016-11-27 20:55:08
|
206
|
Szia!
Az észrevételeidnek megfelelőlen bővíteném a tervleírást:
90 éves 4 szintes téglaépület.
közvetlenül a konyha mellett helyezkedik el 1 soros téglafal választ el.
A vizesedéssel nincs nagy gond, bár szeretnék kialakítás előtt a főfalakon + padozaton
valamilyen vízgátló megoldást. Fűtés jelenleg az egyetlen szobában 1db FÉG konvektorral megoldott,
de úgy tudom ma már nem lehet engedélyt kapni közvetlen ablak alá, így a helység fűtése kérdéses.
Ezeket figyelembe véve 1.5millió inkább a reális ár?
Alaprajz: http://www.kephost.com/image/vVbw
Köszi
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|