Keresés

Részletes keresés

DaniToUSA Creative Commons License 2016-11-28 15:06:11 209

A kémény valahol a szoba végén van gipszkartonfal mogott.

Nem szeretném használni. A régi konvektort mindenképpen megtartom

Csak a frissen mecsinalt szobába szeretnek futest ,gazdaságosság miatt.

Mika kazanos topicot olvastam, szeretném elkerülni annyi szívás van vele. Egyéb alternatíva?

A fürdőszoba a konyha végén van, de az alaprajzon nincs rajta

 

Más: Ti hogyan alakítanátok az elrendezésen? (Alaprajz lent)

Mert ha hozzanyulunk a helyseghez, célszerű lenne az szvsz.

A hozzászólás:
Dunit Creative Commons License 2016-11-28 05:19:10 207

Kár lenne kihagyni a bővítést !

 

 Ha új vakolat kell, akkor az mint írtam pórusos párátlanító vakolat legyen. Az ajtó helyére mehet egy új ablak.

 A fűtés lehet pl. MIKA kazánnal.

 

 

 "Fűtés jelenleg az egyetlen szobában 1db FÉG konvektorral megoldott,

de úgy tudom ma már nem lehet engedélyt kapni közvetlen ablak alá,"

 

 A fég konvektor helyére, erre találták ki az ilyen kazánokat.

 

 Az árakról annyit, hogy lényegesen olcsóbb ha sok minden sk. maga csinál az ember, mintha mesterrel. A gázt persze csak mester készítheti... a szabályok szerint.

Előzmény:
DaniToUSA Creative Commons License 2016-11-27 20:55:08 206

Szia!

Az észrevételeidnek megfelelőlen bővíteném a tervleírást:

 

90 éves 4 szintes téglaépület.

közvetlenül a konyha mellett helyezkedik el 1 soros téglafal választ el.

A vizesedéssel nincs nagy gond, bár szeretnék kialakítás előtt a főfalakon + padozaton

valamilyen vízgátló megoldást. Fűtés jelenleg az egyetlen szobában 1db FÉG konvektorral megoldott,

de úgy tudom ma már nem lehet engedélyt kapni közvetlen ablak alá, így a helység fűtése kérdéses.

Ezeket figyelembe véve 1.5millió inkább a reális ár?

Alaprajz: http://www.kephost.com/image/vVbw

 

 

Köszi

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!