|
|
|
|
 |
Zoszi69
2016-11-30 06:46:52
|
28863
|
Használtan Nikon SB-600. Vele nem nagyon lehet melléfogni. 30 egynéhányezertől már lehet találni. |
|
 |
Jahno
2016-11-26 23:22:05
|
28855
|
Mennyi az alsó? Bármelyik mai modern manuális 10ezer körül, Neewer, Andoer, Wansen, feljebb a Nissin, Triopo... Felette meg már automatában is Nikon szabvánnyal a Youngnuok. |
|
A hozzászólás:
 |
urip79
2016-11-26 11:41:32
|
28853
|
Szasztok! Hobbifotósként keresek vakut Nikon D5100 gépvázhoz. Tudnátok néhány típust ajánlani? Természetesen az alsó árkategóriából. Előre is köszönöm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|