Keresés

Részletes keresés

Dunit Creative Commons License 2016-11-28 06:46:06 208

valószínű az egész bővített 40 nm -en lenne annyi. 

 

Természetesen 50 nm -es lenne a lakás. Hiába az elemi mateknál hiányoztam, azóta sem tudom bepotólni !!

 

DaniToUSA Creative Commons License 2016-11-27 20:55:08 206

Szia!

Az észrevételeidnek megfelelőlen bővíteném a tervleírást:

 

90 éves 4 szintes téglaépület.

közvetlenül a konyha mellett helyezkedik el 1 soros téglafal választ el.

A vizesedéssel nincs nagy gond, bár szeretnék kialakítás előtt a főfalakon + padozaton

valamilyen vízgátló megoldást. Fűtés jelenleg az egyetlen szobában 1db FÉG konvektorral megoldott,

de úgy tudom ma már nem lehet engedélyt kapni közvetlen ablak alá, így a helység fűtése kérdéses.

Ezeket figyelembe véve 1.5millió inkább a reális ár?

Alaprajz: http://www.kephost.com/image/vVbw

 

 

Köszi

 

A hozzászólás:
Dunit Creative Commons License 2016-11-26 06:25:07 205

No de hogy milyen info kell még ?    Műszaki téren nagyon sok.

 

Pl. hogy  a jelenlegi 33 nm és a bővítéssel hozzá csapandó  17 nm egy szinten van e ? Ha igen, a jelenlegi mennyire vizes.  Aza lagsori lakások fő problémája a nem megfelelő vízszígetelés. Ha rendben van,  racionális az elképzelés.

 Ha már le lesz verve a vakolat,  az új lehet un. légporusos.  Árban majd annyi.  Viszont a teljes új vakolás is százezrekbe kerülhet.

  Az elvárásaid ??

 Azok inkább tervek.   A    + 17 nm be  kettő szoba betuszkolása kissé erőltetett, valószínű az egész bővített 40 nm -en lenne annyi.

 

 A talaj / ami bent amúgy padozat / , azt meg kell vizsgálni, hogy jó e a vízszigetelés ha jó mehet rá némi kiegyenlítés után a laminált. ha nem jó akkor ki az egész  és  vízszigetelés   + hőszigetelés után mehet rá a laminált.

 Gondolni kell még a villanyszerelésre is.  Festés ???

 A fűtés ? Hát olyan legyen mint a jelenlegi 33 nm !

 Inkább a másfél millát célozd meg  .... ha már elvárásaid vannak   ... magaddal szemben.

Előzmény:
DaniToUSA Creative Commons License 2016-11-25 18:08:50 203

Sziasztok!
17nm alagsori tárolót szeretnék lakhatóvá tenni.

a mellette lévő 33nm-es lakassal kellene egybenyitni, 1 ajtón keresztül

az elvárásaim:

 

- 1wc kialakitása a meglévő helyén

- 2 kisebb szoba  kialakítása.

- vakolat leverése tégláig, vakolás

- a talaj is egyenetlen beton, ezt rendezni

és laminalt padló

- fűtésre külön árajánlatot kérnék, ha a gáz drága,

akkor marad az áram.

 

laikus szemmel legalább 1millióra bekerülési költséget

látok,a topicot most találtam meg, milyen infó kell még?

 

üdv

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!