|
|
|
|
 |
kiss markó
2016-12-08 01:21:27
|
6054
|
Nekem úgy tűnik mintha tokos lenne,elég rövid a szárnya meg fényes is,szóval szerintem ezek új tollak lesznek :). |
|
 |
Kacsabarát
2016-12-07 07:00:47
|
6053
|
Ha májusi kelésű, akkor eléggé lemaradort, fejletlen. Ne csodálkozz, hogy lóg a szárnya....
Majd megerősödik és szépen tartani fogja a szárnyát. |
|
A hozzászólás:
 |
em_laci
2016-11-24 10:33:27
|
6051
|
Sziasztok! Segítséget kérnék: mi lehet a baja, hogy így lóg mindkét szárnya? Eddig nem volt ilyen és eszik rendesen... Májusi kelésűek, nemrég vettük őket.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|