Keresés

Részletes keresés

kiss markó Creative Commons License 2016-12-08 01:21:27 6054

Nekem úgy tűnik mintha tokos lenne,elég rövid a szárnya meg fényes is,szóval szerintem ezek új tollak lesznek :).

Kacsabarát Creative Commons License 2016-12-07 07:00:47 6053

Ha májusi kelésű, akkor eléggé lemaradort, fejletlen. Ne csodálkozz, hogy lóg a szárnya....

Majd megerősödik és szépen tartani fogja a szárnyát.

A hozzászólás:
em_laci Creative Commons License 2016-11-24 10:33:27 6051

Sziasztok!
Segítséget kérnék: mi lehet a baja, hogy így lóg mindkét szárnya?
Eddig nem volt ilyen és eszik rendesen...
Májusi kelésűek, nemrég vettük őket.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!