Keresés

Részletes keresés

silent hunter 3 Creative Commons License 2016-11-25 12:18:56 2981

Nem túl jó hír, szervízet kell megkérdezni, otthon nem fogod tudni javítani.

A hozzászólás:
Bóra Creative Commons License 2016-11-24 04:34:28 2979

Szevasztok!

Tanacsotokat szeretnem kérni, ugyanis ipad II -n a hosszu oldal szélen kb 1 cm csíkban érzéketlen ne vált a képernyő. Nagyon kellemetlen, mindig forgatni kell, ha épp ott van az a funkció, amit használni szeretnek.

 

 

Ez valami egyedi hiba, vagy rendszeresen előfordul?

Javithatom magam is, vagy szerviz?

Alkatreszt igényel, vagy csak beállítási hiba?

Milyen koltsegekre számíthatok kb?

 

Elore is koszonom az infokat

 

B

 

Remelem még nem kell temetni. :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!