|
|
|
|
 |
silent hunter 3
2016-11-25 12:18:56
|
2981
|
Nem túl jó hír, szervízet kell megkérdezni, otthon nem fogod tudni javítani. |
|
A hozzászólás:
 |
Bóra
2016-11-24 04:34:28
|
2979
|
Szevasztok!
Tanacsotokat szeretnem kérni, ugyanis ipad II -n a hosszu oldal szélen kb 1 cm csíkban érzéketlen ne vált a képernyő. Nagyon kellemetlen, mindig forgatni kell, ha épp ott van az a funkció, amit használni szeretnek.
Ez valami egyedi hiba, vagy rendszeresen előfordul?
Javithatom magam is, vagy szerviz?
Alkatreszt igényel, vagy csak beállítási hiba?
Milyen koltsegekre számíthatok kb?
Elore is koszonom az infokat
B
Remelem még nem kell temetni. :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|