Keresés

Részletes keresés

faki Creative Commons License 2016-11-23 19:11:52 28848

Két táblázat szerint is (amik persze lehet, hogy egymás adatait használják) 5.8V a talpfeszültsége, már ha pontosan a Sunpak 888AFZ típusról van szó:

http://www.botzilla.com/photo/strobeVolts.html

http://dpanswers.com/roztr/volt_finder.php

Jahno Creative Commons License 2016-11-23 10:02:26 28847

Lehet hozzá adaptert lőni, csak kérdés,  hogy minek szopni? Vannak netes táblázatok,  hogy melyik vaku milyen és mekkora, de pont elég ha azt nem rendesen mérte meg Sanyika, vagy elírta, vagy pont nem az a típus. 10ezer alatt bőven van használt digitális vaku, 10 krül/felette meg tán új is.

A hozzászólás:
NSzandi Creative Commons License 2016-11-23 09:51:37 28846

Köszönöm a választ. Sajnos én is erre tippeltem, most még azon gondolkodom, nem lehet-e a papucsot cserélni vagy valami feszültségcsökkentő adapterrel megoldani...

Előzmény:
visvakond Creative Commons License 2016-11-22 21:31:58 28845

Én úgy tudom,a régi filmes gépekhez való vakuk érintkezőinél nagy a feszültség,akár 100-200 v ami a digitális gépeket tönkreteheti.Ezeken nem kapcsoló kapcsolja a vakura a feszültséget,hanem elektronika ami károsodhat.A digitális vakuk talpán lévő feszültség csak5-10 v körül van.Én nem kockáztatnék,bár van ismerősöm aki használ ilyet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!