|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
juhosttt
2016-11-23 08:04:17
|
6049
|
Évente több alkalommal is cserélnek tollat, csak nem mindig feltűnő. Ha megfogod és a tollat felsimítod rajtad látni lehet hogy tokos lesz-e vagy sem. Általában tavasz vége-nyár elején is van egy ilyen időszak. |
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2016-11-23 04:56:56
|
6048
|
Ez idő tájt nagyon jól lehet tisztítani a levágott kacsákat. Van egy október végén kelt csapat, mire vágásérettek lesznek, kitavaszodik. Olyankor mi a helyzet, meg kell várni az újabb Márton-nap környékét, hogy ne 3-4 órát tartson, amíg egy kacsát felpucol az ember? Mi a tapasztalatotok? Köszönettel! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|