Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
csiba00 Creative Commons License 2016-11-21 20:18:56 5998

És hogy elégíted ki a megrendelőket, ha nem árulod? :)

Előzmény:
Energetikus Creative Commons License 2016-11-21 19:44:37 5997

Nem árulom, hanem gyártom. Sajnos nem győzöm kielégíteni a megrendelőket. Keresek alvállalkozókat, ha tudnátok segíteni, megköszönném.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!