Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2016-11-22 19:22:22 13577

Az enyém is rossz naptárat nézhetett, de akárhogy is, örülök neki és gyönyörködöm benne!

Nem tudtam ellenállni a kísértésnek, és vettem egy kálát, mert nagyon megtetszett a virágja színe. Olyan sötétlila, hogy már-már fekete. ellolvastam, mit is szeret, és az orchideákhoz társítottam, bízom benne, hogy jól érzik magukat együtt.

A hozzászólás:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2016-11-20 18:18:26 13574

Valami hasonló nálunk is elkezdett virágozni.

Előzmény:
CBNora Creative Commons License 2016-11-02 10:42:21 13558

Más fajta biztos. Nekem is van egy lilás virágú, cakkosabb levelű, amelyik már bimbós. Ezt pár éve kaptam. A nagy, öreg, nagyanyámtól örökölt példány mindig sokkal később virágzik. Ez a hagyományos fajta, melegebb színű virággal. Ez (régi kép persze, még nincs rajta bimbó):

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!