|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
püfffneki
2016-11-18 15:03:16
|
469
|
Már megint bekattantál fölöslegesen.
Itt nem az a téma hogy tegye e a közösbe vagy sem, hanem az hogy a dolgos , szorgos is lehet szegény.
Miközben ti ezerrel nyomattátok, hogy aki szegény az biztos lusta is.
Te akkor ágálhatnál, ha 30 évesen már lenne egy ingatlanod, és 2 gyereked.
Mondjuk akkor sem ebben az ordenáré stílusban.
|
|
Előzmény:
 |
hétdiplomás hétnyelvű
2016-11-18 14:50:43
|
468
|
Ettől még tény hogy aki nem tudja jól elkölteni a pénzét az inkább heverésszen, akkor is jobban jár, hisz így is úgy is szegény marad.
Lószart mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A közösbe tegye be a magáét, és ne én tegyem be helyette!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hogy a nettójával mit csinál leszarom.
De dolgozzon a kurva anyját. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|