Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2016-11-18 15:03:16 469

Már megint bekattantál fölöslegesen.

Itt nem az a téma hogy tegye e a közösbe vagy sem, hanem az hogy a dolgos , szorgos is lehet szegény.

Miközben ti ezerrel nyomattátok, hogy aki szegény az biztos lusta is.

 

Te akkor ágálhatnál, ha 30 évesen már lenne egy ingatlanod, és 2 gyereked.

Mondjuk akkor sem ebben az ordenáré stílusban.

 

Előzmény:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-11-18 14:50:43 468

Ettől még tény hogy aki nem tudja jól elkölteni a pénzét az inkább heverésszen, akkor is jobban jár, hisz így is úgy is szegény marad.

 

 

Lószart mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

A közösbe tegye be a magáét, és ne én tegyem be helyette!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Hogy a nettójával mit csinál leszarom.

 

De dolgozzon a kurva anyját.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!