Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ásítósmacska Creative Commons License 2016-11-18 13:42:01 466

Na, ezt már meg sem akartam tőle kérdezni, hogy azért vajon ki a felelős, hogy nem osztják be a pénzt, vagy nem jó célokra költik...????

 

Nyilván a patás Orbán... :-DDDDDDDDD

 

 

 

Előzmény:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-11-18 13:31:37 465

 egy dolgos szorgos pár is lehet szegény, ha a bevételét nem jól költi el.

 

 

Aztán rajtuk, a saját akaratukon kívül ki a büdös kurva anyja dönt arról, hogy hogy költik el a bevételüket?

 

 

Ennél akkor már jobb neki ,  ha lusta és meg sem keresi azt a pénzt.

 

 

Baszki ez kész :D :D :D Mára ki lehet kapcsolni a zinternetet :D

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!