Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
vplaca Creative Commons License 2016-11-17 18:34:00 102152

Ezt néztem, fehér lenne olcsóbb, de azért inkább fekete kell :)
http://www.ebay.com/itm/Tripod-Lens-Collar-Mount-Ring-for-Canon-EF-70-200mm-f-4L-300mm-F4-USM-400mm-F5-6-/142076176770?hash=item2114666982:g:Q2AAAOSwPcVVvIU0

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2016-11-17 15:14:25 102151

Illetve, a fenét, a zoomra hittem a kérdésed. Több felől is az tűnik ki, hogy jó az A/AII, max feketét vegyél)))

Annak 62-63mm a belső átmérője.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!