Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-11-17 14:12:48 455

neked nem is kell ideirnod, hogy mit nem értesz, hiszen általában semmit.

 

viszont amit te előadsz az annyi ellentmondást tartalmaz, hogy az értelmezése nem feltétlen könnyű feladat. Szóval igen, ha a tanár összevissza hablatyol akkor nem a diák a hülye ha nem érti.

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-11-17 13:55:41 451

Én nem írnám ide, hogy nem értem, azt ami annyira eccerű, hogy nem is szorul magyarázatra.

Vagy tán nem azt akarod ezzel sugallni, hogyha a nebuló nem érti akkor a tanár a hibás?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!