Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ásítósmacska Creative Commons License 2016-11-17 13:33:11 444

Nem hiába mondják, hogy aki sír, attól el kell venni....

 

 

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-11-17 12:54:22 441

Nehogy azt hidd hogy nem mindenki ilyen.

Egy ismerős aki anyagilag sokkal jobban áll mint én, ha összefutunk mindig tele van panasszal.

Múlt héten a gyerek volt beteg, most neki fáj a torka.

Nem emléxem rá hogy bármikor is kedves élményt megosztott volna velem, és nem magát sajnáltatta volna.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!